Referencje

Poniżej przedstawiamy referencje naszych klientów i osób, które widziały efekty naszej pracy:

 

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Magdzie, która czuwała nad organizacja naszego ślubu i wesela 🙂 O nic się nie martwiłam, wszystko zgodnie z wcześniej ustalonym planem realizowała z uśmiechem na twarzy i nie zmniejszająca energia pracowała od rana. Gorąco polecam korzystanie z usług dziewczyn! Dzięki Wam to był Nasz najpiękniejszy dzień w życiu ! Moja opinia może nie ma ładu i składu, ale to wszystko przez to, że jestem pod tak ogromnym wrażeniem pracy tych młodych kobiet! Gorąco polecam ! 🙂

Kinga Haremza

 

Odwiedzając wiele wesel w ciągu jednego roku często jest tak, że niektóre fakty się rozmywają. Dlaczego więc zapamiętam na zawsze wesele Magdy i Patryka? Ponieważ zaskoczyło mnie dopracowaniem detali i spójnością wszystkich aspektów. Motyw przewodni pojawiał się w na każdym kroku, nadając uroczystości niepowtarzalnego charakteru. Od powiadomień typu Save the date, aż po poprawiny cała oprawa ślubu i wesela była przemyślana i dobrana w taki sposób, aby podkreślała ona doniosłość chwili i charakter Młodych. Włożono w to mnóstwo pracy i zaangażowania, a efekty naprawdę oczarowywały.

Natalia Różańska

 

Rekomenduję nie ze względu na to, że Madzia jest mi osobą bliską, ale przede wszystkim dlatego, że Ona naprawdę to uwielbia. Podczas mojego ślubu była dla mnie wsparciem i pomocą przy dekoracjach, aranżacji, a przede wszystkim przy pierwszym tańcu! Potrafiła stworzyć coś z niczego (razem z mężem mamy wiele mocnych stron, ale taniec nie jest jedną z nich) 🙂
Jeszcze raz, dziękujemy 🙂

Ewelina Narloch-Gorzelańczyk

 

Hej ludziska! 
Podrzucam tu kilka ciepłych słów dotyczących współpracy z LaStoria Studio.
Razem z żoną – teraz już żoną  – chcąc przygotować się do pierwszego tańca, trafiliśmy pod skrzydła Magdy.
Okazał się to strzał w dziesiątkę.
Bardzo miła i kontaktowa osoba, więc wszystko układało się bardzo dobrze już od początku.
Magda ma pełno pomysłów, a do tego szuka odpowiednich rozwiązań dla danej pary.
Potrafi słuchać, nauczyć i jest cierpliwa 
Bardzo dziękujemy za pomoc – wyszło super!
Pozdrawiamy 

Łukasz Dylewicz

Układanie tańca z Magdą to czysta przyjemność. Jako posiadacz dwóch lewych nóg byłem zachwycony profesjonalizmem i łatwością w nauce. Gdyby nie Magda moja świeżo upieczona żona chodziłaby o kulach z powodu podeptanych stóp. Dziękuję w imieniu moim i stóp żony.

Krzysztof Bachar

 

Magda ułożyła dla nas świetny układ, który zachwycił wszystkich gości. Brała pod uwagę nasze propozycje, a taniec idealnie oddawał nasz charakter. Polecam bardzo!!!

Agnieszka Bachar

 

Miałam możliwość przyglądać się pracy Magdy przy jej ślubie i weselu. Przy tworzeniu finalnego Czaru od zera. Zadziwiająca umiejętność stworzenia od początku spójnej wizji całego dnia i żelazna konsekwencja w jej realizacji. Wszystko z uśmiechem na twarzy, dobrze ułożonym harmonogramem działań, trzymającym panikę z dala od przygotowań. Bardzo ważna umiejętność doboru właściwych osób do współpracy i otwartość na opinię innych. Dbałość zarówno o detale dekoracyjne jak i komfort każdego gościa. Dla mnie Czar roku 2017  polecam!

Magda Jezierska

 

Miałam przyjemność być gościem na weselu organizowanym przez Magdę, która jest częścią duetu LaStoria Studio i mogę z przekonaniem powiedzieć,że był to zarówno piękny, jak i profesjonalnie zorganizowany ślub.  Lawenda jako motyw przewodni nie przytłaczała, cudownie pachniała i świetnie się sprawdziła jako kolor sukienek druhien. Wystrój sali, miejsce wesela, muzyka, pyszne jedzenie, czy też przygotowane dla gości animacje – tutaj nie można mówić o przypadku! Wszystkie elementy nie tylko tworzyly spójną całość, ale zostały przemyślane tak, aby odzwierciedlać charakter nowożeńców, stwarzać miejsce na zabawa i jednocześnie podkreślać istotę całego przedsiewziecia. Wspomnienie takiego wesela będzie na pewno pięknym dopełnieniem tego najważniejszego dnia dla Państwa Młodych, ich rodziny i przyjaciół 🙂

Monika Kaczmarek

 

Wesele Magdy i Patryka było jednym z lepszych wesel na którym bylam😃 Zwrocono uwagę na kazdy szczegół, motyw przewodni był podkreślony choć nieprzesadzony. Mnóstwo atrakcji, śmiechu i zabawy. Tak powinny wyglądać wesela!

Mariam Ali