O nas

O nas

LaStoria Studio powstało z miłości do wesel, piękna i emocji. Jesteśmy nową marką na poznańskim rynku usług ślubnych i z niecierpliwością wyczekujemy nachodzących realizacji. Mamy doświadczenie w pracy z ludźmi, dokładamy dużej staranności do rzeczy, których się podejmujemy i chcemy pomóc Wam stworzyć Waszą piękną ślubną opowieść. Osoby, które z nami współpracowały cenią nas za profesjonalne podejście do pracy, pozytywną energię, kreatynowść i uśmiech na twarzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz artykułami, a w przypadku wszelkich pytań – do skorzystania z zakładki Kontakt. Zapraszamy Was również do zapisania się do naszego Newslettera, poprzez który od czasu do czasu prześlemy Wam ciekawe informacje na temat wesel, ślubnej mody oraz naszej działalności.

 

Nasz Zespół:

 

Magdalena Bajer

Jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym, z wykształcenia filologiem i prawnikiem, z pasji – tancerką. Uwielbiam pracę z ludźmi! Zawsze wtedy na mej twarzy gości uśmiech. Wiem jak wiele pracy i czasu kosztuje przygotowanie ślubu i wesela, ponieważ nie tak dawno zorganizowałam własne, zupełnie od zera, od przygotowania pierwszego tańca, przez kupno materiałów na suknie dla druhen, aż po dekorację sali. W wolnych chwilach czytam, uczę się fotografii i gram na pianinie.

 

O nas

Kristina Zhebrik

Jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, kierunek komunikacja mulitmedialna, a więc szukam inspiracji do działania we wszystkich obszarach sztuki. Tańczę taniec towarzyski już 15 lat i z chęcią przekażę swoje umiejętności Młodym Parom. We wszystko co robię bardzo się angażuję i wkładam całą swą duszę.

 

Zapraszamy do naszego Newslettera!